how to develop own website

W naszej ofercie można znaleźć wiele różnorodnych rozwiązań

Sprawdź czy i ty wybierzesz coś dla siebie.
A może potrzebujesz systemu niestandardowego, unikatowego?
Opisz swoje potrzeby, a my znajdziemy rozwiązanie. 

Nowoczesne personalizowane systemy ERP

Systemy zarządzania zasobami przedsiębiorstwa 

Systemy ERP są to systemy wspomagające zarządzaniem zasobami przedsiębiorstwa, pozwalające na ich optymalizację oraz usprawnienie procesów. Następuję to poprzez integrację wszelkich danych, informacji w organizacji, i ich współdzielenie pomiędzy różnymi działami firmy oraz możliwość wykorzystania ich do wszystkich realizowanych procesów. Umożliwienie przekazywania danych prowadzi do szerokiego dostępu pracowników do aktualnych informacji, braku koniczności wprowadzania tych samych danych wielokrotnie co znacząco zwiększa wydajność pracy, przyśpieszenia wszystkich procesów oraz ułatwienie podejmowania  decyzji na każdym szczeblu zarządzania przedsiębiorstwem.

Nowoczesny dopasowany system CRM

Systemy zarządzania relacjami z Klientami 

Systemy CRM są to systemy wspomagające procesy sprzedaży i utrzymania relacji z klientami. Oprócz rozbudowanej bazy danych kontrahentów ułatwiają pracę gromadząc dane dot. przebiegu współpracy z klientem, historii sprzedaży, danych zebranych o preferencjach klienta itp. Nowoczesne systemy CRM pomagają także organizować pracę osób odpowiedzilanych za kontakty handlowe poprzez prowadzenie zaawansowanych kalendarzy z wykazami bieżących spraw do załatwienia, z możliwością priorytetyzacji zadań oraz pozwalajace na właściwą weryfikację i kwalifikację leadów sprzedażowych. Ponadto oprogramowanie tego typu automatyzuje sam proces wystawiania oferty, mailingu czy choćby zbierania zgód marketingowych co znacząco zwiększa wydajość pracy pracowników działów handlowych i marketingu.

Inteligentne systemy MRP

Systemy zarządzania zapotrzebowaniem materiałowym 

Systemy MRP są to systemy wspomagające planowanie zapotrzebowania materiałowego. Większość przedsiębiorst zmaga się ciąglę z brakiem dostępności surowców na czas lub dużymi kosztami magazynowania i mrożenie kapitału wynikające z nadmiernego zatowarowania. Aby rozwiązać ten problem stosuje się zaawansowane nowoczesne i inteligentne systemy MRP. Na podstawie zamówień, histori sprzedaży, technologi, planów sprzedaży itp. system jest w stanie przewidzieć zapotrzebowanie na poszczególne komponenty i zaalarmować o odpowiednio wczesne ich zamówienie. Uwzglednia się przy tym terminy oczekiwania na dostawę elementów oraz ustalone zapasy czasowe. Wdrożenie systemów MRP pozwala na stosowanie na produkcji metodyki KANBAN.

Nowoczesne systemy WMS

Systemy wspomagające procesy magazynowe 

Systemy WMS są to systemy wspomagające procesy realizacji operacji magazynowych. Nowoczense magazyny muszą realizować obecnie ogromna ilość operacji oraz zarządzać ogromną liczba towarów na często ograniczonej powierzchni przy ich dużej różnorodności i różnym stopniu rotacji. Bez narzędzi wspomagających procesy magazynowania nie byłoby to wszystko możliwe. Nowoczesne systemy WMS pozwalają automatycznie przydzielić lokalizacje dla poszczególnych towarów, ustalić kolejność, a nawet ścieżki pobrań towarów, łączyć różne operacje magazynowe, a wszystko po to żeby optymalizować wykorzystanie powierzchni magazynu oraz czasu pracy magazynierów. System dzięki ogromnej mocy obliczeniowej jest w stanie o wiele wydajniej i szybciej zarządzać operacjami magazynowymi niż najbardziej doświadczeni pracownicy.

Funkcjonalne systemy
POS-owe

Systemy przeznaczone dla Punktów Obsługi Sprzedaży 

Systemy POS to systemy pozwalające szybko sprawnie i ergonomicznie realizować obsługę klienta w punkcie obsługi. Dzięki integracji z systemami ERP, czytnikami kodów, drukarkami, kasami fiskalnymi oraz terminalami płatniczymi pozwalają przy minimalnej ilości czynności ekspedienta zrealizować kompleksową obsługę transakcji.

Systemy RFID

Systemy identyfikacji radiowej obiektów

Systemy RFID to systemy w których do identyfikacji lub lokalizacji obiektów używa się etykiet mikroukładem radiowym i urządzeń nadawczo odbiorczych. Są szeroko wykorzystywane w logistyce i łańcuchu dostaw, systemach kontroli dostepu, chipowaniu zwierząt itp. 
Więcej na: http://rfid.sai.com.pl/

Skorzystaj z poniższego formularza,
zadzwoń +48 533 319 974,
lub napisz na adres: mis@sai.com.pl

Napisz do nas jakie procesy chciałbyś usprawnić w swojej firmie? W jakim obszarze działalności potrzebujesz wsparcia informatycznego? A może chcesz jedynie konsultacji lub rozszerzenia czy integracji posiadanych już systemów? Z przyjemnością dołożymy starań aby sprostać twoim oczekiwaniom.

Adres

SAI Tomaszów Mazowiecki
ul. Sosnowa 94/98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Kontakt

Email: mis@sai.com.pl
Tel: +48 533 319 974
Tel: +48 44 724 74 79

Linki

SAI
IoT/RFID